ZADZWOŃ: 606 288 003

Gliwice Pomoc Drogowa

Awaria samochodu w Gliwicach Co zrobić?

Oto, co powinieneś zrobić w przypadku awarii czy też kolizji w Gliwicach, na autostradzie A4,A1 czy też DTŚ

1. Zachowaj spokój.
2. Wybierz numer telefonu: 606 288 003
3. Podaj nam lokalizację swojego pojazdu (czy znajdujesz się w centrum Gliwic, na autostradzie, DTŚ podaj lokalizację kilometr drogi lub też charakterystyczne miejsce)
4. Opowiedz nam o problemie z pojazdem (np. przebita opona, wypadek).
5. Kierowca pomocy drogowej z Gliwic przyjedzie do Ciebie w najszybszym czasie
Zadzwoń zapytaj kiedy możemy być u Ciebie i czy mamy Tobie przywieźć samochód zastępczy.

 
Pomoc drogowa Gliwice

Usługa holowania pomoże Ci w przypadku w którym nie można naprawić Twojego samochodu na miejscu. Być może do dalszej jazdy będzie potrzebna naprawa samochodu w warsztacie blacharsko lakierniczym czy też serwisie. Możemy Tobie w tym pomóc i zawieźć Twój samochód do naszego warsztatu i naprawić Twoje auto. Jeśli potrzebujesz samochód zastępczy możemy go Tobie przywieźć na miejsce tak abyś mógł/ mogła kontynuować swoją podróż.

W przypadku awarii w wielu przypadkach zapewniamy szybką pomoc drogową przez całą dobę w przypadku awarii. Zgłoszenie awarii lub wypadku oznacza, że ​niemal od razu poinformujemy Cię kiedy możemy Tobie pomóc i jak szybko znajdziemy się z pomocą drogową w Gliwicach i okolicy.

Jeśli zadzwonisz odpowiemy Tobie na pytanie:

  • Czy nasi pomocnicy w przypadku awarii mogą naprawić usterkę na miejscu?
  • Czy samochód musi jechać do warsztatu?
  • Kiedy w Gliwicach może wyjechać laweta.
  • Czy jest możliwość wynajęcia samochodu zastępczego na autostradzie a4 w Gliwicach
  • oraz kiedy samochód będzie znów gotowy do jazdy

 

W Gliwicach obsługujemy całe miasto Gliwice, autostradę A4 oraz autostradę A1. Nasza lokalizacja tuż koło węzła autostrady a1 i a4 w Żernicy pozwala nam szybko dotrzeć do każdego miejsca w Gliwicach czy też w okolicach autostrady.

 Gierałtowice, Gliwice - Bojków, Pilchowice,Gliwice Sikornik, Gliwice, Gliwice Autostrada A4, Żernica autostrada a4, Autostrada A1, Gliwice Trynek, Wilcze Gardło, Gliwice Politechnika, Gliwice Ostropa, Nieborowice, Rudziniec, Czerwionka-Leszczyny, Leboszowice, Toszek, Sośnicowice, Knurów, Brzezinka, Stare Gliwice, Sośnica,  Wójtowa Wieś - Gliwice, Czechowice, Smolnica oraz pomoc drogową na drodze DTŚ 902,

 

Pomoc Drogowa w Gliwicach, na autostradzie A4,A1 czy też DTŚ

Co powinieneś zrobić w przypadku awarii?
Jak najszybciej zabezpieczyć miejsce awarii czy też kolizji. To znaczy. załóż kamizelkę odblaskową, ustaw trójkąt ostrzegawczy w odpowiedniej odległości, a następnie skontaktuj się z numerem pomocy drogowej w Gliwicach telefon: 606 288 003

Pamiętaj że jeśli znajdujesz się w miejscu niebezpiecznym czasami lepiej jest poczekać poza samochodem w miejscu bezpiecznym np za balustradą czy barierkami oddzielającymi jezdnie. Zabezpieczając miejsce kolizji czy uszkodzonego samochodu dajesz innym kierującym znać aby uważali na Twój samochód i nie wjechali w niego powodując jeszcze większe uszkodzenia. Jeśli droga jest oblodzona w jakimś miejscu to sytuacja w której inny samochód może wypaść z drogi czy też uderzyć w Twój samochód wzrasta. Poczekanie w bezpiecznym miejscu może być najlepszym rozwiązaniem.

Pamiętaj że aby trójkąt ostrzegawczy był dobrze widoczny, należy go umieścić w odpowiedniej odległości za unieruchomionym czy też uszkodzonym pojazdem. Na autostradzie lub drodze ekspresowej należy umieścić trójkąt ostrzegawczy w odległości 100 m, natomiast poza obszarem zabudowanym w odległości ok 30-50 m. Na terenie zabudowanym trójkąt może stać bezpośrednio za lub na pojeździe. Mówimy tutaj o sytuacji w której ma być widoczny dla wszystkich kierujących.

GLIWICE POMOC DROGOWA

Pomoc drogowa w Gliwicach jest przez nas obsługiwana bardzo szybko dlatego że znajdujemy się w bardzo dogodnym miejscu tuż koło zjazdu za Autostrady A4 i Autostrady A1. Pozwala nam się dzięki temu dostać szybko na miejsce kolizji a także obsługiwać rejon autostrady a4 w odległości pomiędzy Gliwicami Pławniowicami a autostradą A4 w Gliwicach i autostradą A4 w Zabrzu.

Pomoc drogowa i usługi holownicze w Gliwicach i na autostradzie A4 oraz autostradzie a1
Awaria lub wypadek w ruchu ulicznym lub na wakacjach może przydarzyć się każdemu. Nasza Pomoc drogowa działa w Gliwicach 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu
Szybka, niezawodna i kompetentna pomoc drogowa. Połączenia alarmowe i usługi pomocy drogowej. Oferujemy wypożyczenie samochodu w przypadku awarii pojazdu

Potrzebujesz pomocy w przypadku awarii? Zadzwoń do nas i dowiedz się o zakresie naszych usług: